Üld – ja ostutingimused

Ostu sooritamine

1.Vali välja sobivad tooted ja kogused, vajuta nuppu „LISA KORVI“. Ostukorvi sisu saab vajadusel muuta.
2.Üleval nurgas on ostukorv, millele hiirega peale klõpsates näed ostukorvi sisu ja ostu lõpetades saad valida kassa, kus on võimalik kauba eest tasuda, kasutades selleks maksekeskust.
3.Tellimuse vormistamiseks täitke lehel kõik nõutud andmeväljad ja valige sobiv pakiautomaat, kust soovite kaupa kätte saada..
Kui soovite kaubale ise järgi tulla, siis jäta pakiautomaat valimata ja lisa märge „tulen ise järgi“ märkuste lahtrisse (kaubale saab ise järgi tulla Laagri Maksimarketisse „Anymoda“ kauplusesse , Pärnu mnt,558a, Saue vald, Harjumaa)
4.Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate lehe lõpus „KOKKU“ lahtris. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.
5.Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse E – R kella 10.00 – 17.00. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 16.00 vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval, kehtib ka tulen kaubale ise järgi tarnevaliku puhul.Pärast müügilepingu jõustumist jõuab kaup tarbijani Eesti piires hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.
6. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Üld- ja ostutingimused
1.Müügitingimused kehtivad ANYMODA.EE veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtte Anuete OÜ vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Anuete OÜ registrikood on 12861322
2.Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad ANYMODA.EE veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivaid võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.
3.Kõik veebipoe hinnad on eurodes (rahaühik) ja sisaldavad käibemaksu 20%.
4.ANYMODA.EE jätab endale õiguse müügitingimustes ja hindades teha muudatusi , mis kajastatakse veebipoe lehel.

Müügilepingu jõustumine
1.Kauba müügilepinguga kohustub ANYMODA.EE andma Tarbijale üle olemasoleva kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale , Tarbija aga kohustub veebipoele tasuma kauba eest esitatud tellimusel näidatud summa ja võtma kauba vastu.
2.Tellimused , mille eest ei ole tasutud , annuleeritakse 3 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3.Müügileping jõustub pärast Tarbija poolt tehtud makse laekumist Anuete OÜ pangakontole.

Kaupade kohaletoimetamine
1.Peale müügilepingu jõustumist jõuab kaup tarbijani hiljemalt 3 tööpäeva jooksul Eesti Vabariigi piires, kleindi poolt valitud Itella Smartposti pakiautomaati.Toote transpordi maksumus on 2.90 eurot. Kui soovite kaubale ise järgi tulla, siis jäta pakiautomaat valimata ja lisa märge tulen ise järgi märkuste lahtrisse (kaubale saab ise järgi tulla Laagri Maksimarketisse „Anymoda“ kauplusesse , Pärnu mnt.558a, Saue vald, Harjumaa)
2.Veebipood ANYMODA.EE ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigel ajal , kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest , mida veebipood ANYMODA.EE ei saanud mõjutada ega ette näha.
3.Tooted jõuavad Teie poolt valitud Itella Smartposti pakiautomaati.
4.Maksimaalne tarneaeg on 3 tööpäeva Eesti Vabariigi piires.

Makseviisid ja valuuta
Veebipoes saab tasuda läbi turvalise maksekeskuse kõikide Eesti maksekaartide ja interneti pangakontodega ( Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay, Liisi ID ja Finora Capital ) Arveldamise valuuta on euro ja hinnad sisaldavad käibemaksu.

Toodete tagastamine ja ümbervahetamine
1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
2. Kui Tarbija soovib vältida väärtuse vähenemise hüvitamist, tuleb asja kasutada ja proovida nii, nagu seda on võimalik teha tavakaupluses ning asi tuleb tagastada originaalpakendis ja esialgses komplektsuses. Kui tarbija kasutab asja rohkem, kui on vaja asja olemuses ja toimimises veendumiseks või ei tagasta asja originaalpakendis ja esialgses komplektsuses või kasutab asja muul ebasobival viisil, vastutab tarbija asja väärtuse vähenemise eest.
3. Toodete tagastamiseks/vahetamiseks tuleb Müüjale esitada taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Täidetud tagastus/taganemis avaldus saata koos tagastatud toodetega Müüjale. Tagastuse kättesaamise kohta saadame Teie e-postiaadressile kinnituse Tagastus/taganemisvormi leiab SIIT.
4. Pakenda toode ja saada pakk Laagri Maksimarketi Itella Smartposti pakiautomaati (Pärnu mnt.558a, Saue vald, Harjumaa)Paki saajaks on Anuete OÜ tel.+37255642752 ja lisaks kliendi kontaktandmed (tel. + nimi)
5. Tagastuse puhul tuleb Tarbijal tagasi saadetava paki postikulu tasuda otse pakiautomaati.
6.Rahatagastuse korral tehakse tagastus samale arvelduskontole, millelt Tellimuse eest tasuti, 14 päeva jooksul alates tagastusavalduse esitamisest.
7. Tagastuse kättesaamise kohta saadame Teie e-posti aadressile kinnituse.

Isikuandmete töötlemine
1.Anuete OÜ suurimaks väärtuseks on kliendi rahulolu. Ettevõte kogub ja säilitab andmeid klientide kohta klientide parima teenindamise huvides.Töötleme isikuandmeid, mis on vajalikud lepingu täitmiseks ja klientidele parima teeninduse pakkumiseks. Klientide esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja andmeid säilitatakse turvaliselt vastavalt kehtivatele seadustele.
2.Anuete OÜ isikuandmete töötlemise eest vastutab isik on Anu Altosaar (tel.+37255642752)Kõikide koostööpartneritega, kellele Anuete OÜ isikuandmeid edastab, on sõlmitud lepingud isikuandmete konfidentsiaalsena hoidmise kohta.Anuete OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekesku AS-le ja pakiteenust osutavale ettevõttele Itella Smartpostile.
3.Tarbija annab ANYMODA.EE veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
4.Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
5.Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku ANYMODA.EE veebilehel.
6. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka ANYMODA.EE veebipoel ligipääs